UNIQA Extraliga muži 2020/2021


  • 09.01.2021 - 16:00

    Zlín

    Karlovarsko

    0 - 3

    19/25  18/25  16/25

  • 09.01.2021 - 17:00

    VK Ostrava

    O. Voda

    3 - 1

    25/14  22/25  25/23  25/23

  • 09.01.2021 - 18:00

    Brno

    Ústí n. L.

    2 - 3

    20/25  25/17  19/25  25/21  11/15

  • 09.01.2021 - 18:00

    Kladno

    Příbram

    3 - 0

    25/20  25/22  25/22

  • 09.01.2021 - 19:00

    Praha

    Beskydy

    3 - 1

    22/25  25/15  25/16  25/17

  • 10.01.2021 - 18:00

    Beskydy

    Karlovarsko

    0 - 3

    16/25  20/25  17/25

  • 11.01.2021 - 19:30

    Č. Budějovice

    Liberec

    3 - 1

    25/13  22/25  25/19  25/22

  • 15.01.2021 - 17:00

    Ústí n. L.

    VK Ostrava

    3 - 0

    25/22  27/25  25/23

  • 17:00 

    Ústí n. L.

    Zlín

  • 17:00 

    Beskydy

    Kladno

  • 17:00 

    Příbram

    VK Ostrava

  • 18:00 

    O. Voda

    Brno

  • 18:00 

    Karlovarsko

    Č. Budějovice

  • 18:00 

    Liberec

    Praha

  • 17.01.2021 - 17:00

    Příbram

    Karlovarsko

  • 22.01.2021 - 18:00

    Karlovarsko

    Praha

  • 23.01.2021 - 15:00

    Zlín

    O. Voda

  • 23.01.2021 - 16:00

    Brno

    VK Ostrava

  • 23.01.2021 - 17:00

    Beskydy

    Příbram

  • 23.01.2021 - 18:00

    Kladno

    Liberec

  • 23.01.2021 - 18:00

    Č. Budějovice

    Ústí n. L.

  • 23.01.2021 - 19:00

    Praha

    Karlovarsko

    
09.01.2021 - 16:00

Zlín

Karlovarsko

0 - 3

19/25  18/25  16/25

09.01.2021 - 17:00

VK Ostrava

O. Voda

3 - 1

25/14  22/25  25/23  25/23

09.01.2021 - 18:00

Brno

Ústí n. L.

2 - 3

20/25  25/17  19/25  25/21  11/15

09.01.2021 - 18:00

Kladno

Příbram

3 - 0

25/20  25/22  25/22

09.01.2021 - 19:00

Praha

Beskydy

3 - 1

22/25  25/15  25/16  25/17

10.01.2021 - 18:00

Beskydy

Karlovarsko

0 - 3

16/25  20/25  17/25

11.01.2021 - 19:30

Č. Budějovice

Liberec

3 - 1

25/13  22/25  25/19  25/22

15.01.2021 - 17:00

Ústí n. L.

VK Ostrava

3 - 0

25/22  27/25  25/23

17:00 

Ústí n. L.

Zlín

17:00 

Beskydy

Kladno

17:00 

Příbram

VK Ostrava

18:00 

O. Voda

Brno

18:00 

Karlovarsko

Č. Budějovice

18:00 

Liberec

Praha

17.01.2021 - 17:00

Příbram

Karlovarsko

22.01.2021 - 18:00

Karlovarsko

Praha

23.01.2021 - 15:00

Zlín

O. Voda

23.01.2021 - 16:00

Brno

VK Ostrava

23.01.2021 - 17:00

Beskydy

Příbram

23.01.2021 - 18:00

Kladno

Liberec

23.01.2021 - 18:00

Č. Budějovice

Ústí n. L.

23.01.2021 - 19:00

Praha

Karlovarsko

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#14

MatejMihajlovič 4,59(257/56)

#4

FilipKřesťan 4,33(247/57)

#10

VicenteParraguirre 4,17(271/65)

#9

MartinLicek 4,16(258/62)

#5

MartinHladík 4,14(240/58)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#17

LukášČeketa 1(3/3)

#4

FilipKřesťan 0,6(34/57)

#2

TomášKriško 0,52(28/54)

#16

MatoušDrahoňovský 0,5(2/4)

#13

JakubIhnát 0,47(26/55)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

ŠimonKrajčovič 1(53/53)

#20

AleksandarNedeljkovic 0,89(54/61)

#5

MartinHladík 0,83(48/58)

#3

RadekMach 0,8(41/51)

#14

VojtěchPatočka 0,78(42/54)

nejvíce bodující hráč(body)

#9

MartinLicek 258

#5

MartinHladík 240

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#13

JakubIhnát 26

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#0

TomášDlouhý 100 %(3/3)

#10

VáclavKopáček 49 %(136/277)

#3

DanielPfeffer 48 %(91/191)

#12

MartinPavelka 48 %(131/275)

#14

FilipStoilovic 46 %(112/243)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#0

MartinPavlovský 52 %(11/21)

#13

LukaszWiese 52 %(112/214)

#2

JanSvoboda 52 %(12/23)

#14

MatejMihajlovič 51 %(216/424)

#7

MartinTibitanzl 51 %(101/199)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Mihajlovič M.
(VK Lvi Praha)
BLOKAŘ 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(VK Ostrava)

SMEČAŘ 2  
Bornemann L.
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  

()
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Kryštof M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ticháček L.
    (Karlovarsko)
  • BLOKAŘ 3  
    Krajčovič Š.
    (VK Dukla Liberec)
  • BLOKAŘ 4  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Křesťan F.
    (Kladno volejbal cz)
  • SMEČAŘ 3  
    Wiese L.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • SMEČAŘ 4  
    Kriško T.
    (VK Dukla Liberec)

Pořadí

EX-M

EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Jihostroj České Budějovice

40

16

14

2

43

15

1368

1139

7

5

2

0

1

1

2,87

1,201

-

ČEZ Karlovarsko

38

15

13

2

41

13

1284

1083

8

3

2

1

0

1

3,15

1,186

-

VK Dukla Liberec

36

16

11

5

40

21

1411

1279

5

6

0

3

1

1

1,90

1,103

-

VK Lvi Praha

33

16

12

4

39

22

1420

1300

6

2

4

1

1

2

1,77

1,092

-

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

31

17

10

7

38

27

1475

1451

6

2

2

3

2

2

1,41

1,016

-

VK Ostrava

23

16

8

8

29

29

1289

1292

5

1

2

1

3

4

1,00

0,998

-

AERO Odolena Voda

21

14

6

8

25

28

1200

1227

2

4

0

2

3

3

0,89

0,978

-

Volejbal Brno

16

17

5

12

23

39

1327

1473

3

1

1

2

4

6

0,59

0,901

-

Kladno volejbal cz

15

16

4

12

22

38

1315

1403

2

2

0

3

4

5

0,58

0,937

-

Black Volley Beskydy

12

15

5

10

22

38

1284

1375

1

0

4

1

5

4

0,58

0,934

-

VK Příbram

12

15

3

12

15

39

1111

1258

1

1

1

2

2

8

0,38

0,883

-

Fatra Zlín

11

17

4

13

18

46

1304

1508

0

1

3

2

2

9

0,39

0,865

-




EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-M - 1. část soutěže

Hosté

BES

BRN

CBU

KAR

KLA

LIB

ODV

OST

PRA

PRI

ULA

ZLI

Domácí

Black Volley Beskydy (BES)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 2

Volejbal Brno (BRN)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 1

VK Jihostroj České Budějovice (CBU)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ČEZ Karlovarsko (KAR)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Kladno volejbal cz (KLA)

3 - 1

3 - 1

2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

VK Dukla Liberec (LIB)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

AERO Odolena Voda (ODV)

2 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

VK Ostrava (OST)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

0 - 3

VK Lvi Praha (PRA)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

VK Příbram (PRI)

3 - 1

1 - 3

3 - 2

0 - 3

2 - 3

0 - 3

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem (ULA)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Fatra Zlín (ZLI)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 2

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Mihajlovič M.
(VK Lvi Praha)
BLOKAŘ 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(VK Ostrava)

SMEČAŘ 2  
Bornemann L.
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  

()
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Kryštof M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ticháček L.
    (Karlovarsko)
  • BLOKAŘ 3  
    Krajčovič Š.
    (VK Dukla Liberec)
  • BLOKAŘ 4  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Křesťan F.
    (Kladno volejbal cz)
  • SMEČAŘ 3  
    Wiese L.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • SMEČAŘ 4  
    Kriško T.
    (VK Dukla Liberec)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Mihajlovič M.
(VK Lvi Praha)
BLOKAŘ 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(VK Ostrava)

SMEČAŘ 2  
Bornemann L.
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  

()
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
LIBERO 2  
Kryštof M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
NAHRÁVAČ 2  
Ticháček L.
(Karlovarsko)
BLOKAŘ 3  
Krajčovič Š.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 3  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 4  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 4  
Kriško T.
(VK Dukla Liberec)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Křesťan F.
(Kladno volejbal cz)