UNIQA Extraliga ženy 2020/2021


  • 28.11.2020 - 13:00

    Olymp

    Šternberk

    3 - 0

    25/7  25/17  25/17

  • 28.11.2020 - 17:00

    Frýdek-Místek

    Přerov

    1 - 3

    25/22  20/25  21/25  20/25

  • 29.11.2020 - 15:00

    Přerov

    Ostrava

    0 - 3

    13/25  15/25  22/25

  • 29.11.2020 - 16:00

    Liberec

    Prostějov

    3 - 0

    25/23  25/18  25/14

  • 30.11.2020 - 17:00

    Olomouc

    Prostějov

    3 - 0

    25/18  25/15  25/14

  • 30.11.2020 - 17:10

    VK Brno

    Liberec

    0 - 3

    17/25  20/25  22/25

  • 01.12.2020 - 17:00

    Olomouc

    Šternberk

    3 - 0

    25/20  28/26  25/18

  • 04.12.2020 - 17:00

    Liberec

    VK Brno

    3 - 0

    25/14  25/13  25/23

  • 04.12.2020 - 17:00

    Šternberk

    Olymp

    1 - 3

    27/25  19/25  15/25  20/25

  • 04.12.2020 - 17:00

    Přerov

    Frýdek-Místek

    2 - 3

    24/26  25/20  25/12  21/25  12/15

  • 04.12.2020 - 17:00

    Kr. Pole

    Ostrava

    0 - 3

    28/30  13/25  19/25

  • 04.12.2020 - 17:00

    Prostějov

    Olomouc

    0 - 3

    12/25  18/25  11/25

  • 13:00 

    Přerov

    Olymp

  • 16:00 

    Liberec

    Olomouc

  • 17:00 

    Prostějov

    Ostrava

  • 17:00 

    Kr. Pole

    Frýdek-Místek

  • 17:00 

    Šternberk

    VK Brno

  • 11.12.2020 - 17:00

    Kr. Pole

    Šternberk

  • 12.12.2020 - 15:00

    Přerov

    Šternberk

  • 12.12.2020 - 17:00

    Frýdek-Místek

    Olymp

    
28.11.2020 - 13:00

Olymp

Šternberk

3 - 0

25/7  25/17  25/17

28.11.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

Přerov

1 - 3

25/22  20/25  21/25  20/25

29.11.2020 - 15:00

Přerov

Ostrava

0 - 3

13/25  15/25  22/25

29.11.2020 - 16:00

Liberec

Prostějov

3 - 0

25/23  25/18  25/14

30.11.2020 - 17:00

Olomouc

Prostějov

3 - 0

25/18  25/15  25/14

30.11.2020 - 17:10

VK Brno

Liberec

0 - 3

17/25  20/25  22/25

01.12.2020 - 17:00

Olomouc

Šternberk

3 - 0

25/20  28/26  25/18

04.12.2020 - 17:00

Liberec

VK Brno

3 - 0

25/14  25/13  25/23

04.12.2020 - 17:00

Šternberk

Olymp

1 - 3

27/25  19/25  15/25  20/25

04.12.2020 - 17:00

Přerov

Frýdek-Místek

2 - 3

24/26  25/20  25/12  21/25  12/15

04.12.2020 - 17:00

Kr. Pole

Ostrava

0 - 3

28/30  13/25  19/25

04.12.2020 - 17:00

Prostějov

Olomouc

0 - 3

12/25  18/25  11/25

13:00 

Přerov

Olymp

16:00 

Liberec

Olomouc

17:00 

Prostějov

Ostrava

17:00 

Kr. Pole

Frýdek-Místek

17:00 

Šternberk

VK Brno

11.12.2020 - 17:00

Kr. Pole

Šternberk

12.12.2020 - 15:00

Přerov

Šternberk

12.12.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

Olymp

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#6

KatarinaPilepič 5,59(151/27)

#10

GabrielaKopáčová 5,19(135/26)

#11

NikolaKvapilová 5,12(123/24)

#11

KarinŠunderlíková 4,83(87/18)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#13

KarolínaBartošová 0,67(2/3)

#10

NikolaStümpelová 0,62(16/26)

#4

AleksandraWanczyk 0,58(14/24)

#6

KatarinaPilepič 0,56(15/27)

#1

SarahJaňourová 0,5(3/6)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

VeronikaTrnková 1,35(31/23)

#11

MichaelaNečasová 1,1(11/10)

#7

IvaKalusková 1(27/27)

#10

KatsiarynaBakowska 0,88(7/8)

#11

MagdalénaJehlářová 0,83(10/12)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#15

IvonaMarková 13

nejlepší blokař(bodové bloky)

#15

IvonaMarková 22

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#17

VeronikaDostálová 46 %(32/69)

#14

VeronikaPešková 43 %(46/106)

#7

MarkétaChlumská 43 %(35/81)

#17

ŠárkaSklenářová 42 %(54/129)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#3

VeronikaTrnková 60 %(65/109)

#10

NikolaStümpelová 59 %(53/90)

#7

IvaKalusková 51 %(50/99)

#11

MagdalénaJehlářová 50 %(27/54)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Nová L.
(VK UP Olomouc)

SMEČAŘ 2  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 1  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 1  
Nováková S.
(VK Brno)
LIBERO 1  
Kolářová L.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Dostálová V.
    (VK Dukla Liberec)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ovečková L.
    (Liberec)
  • BLOKAŘ 3  
    Kohoutová K.
    (VK Dukla Liberec)
  • BLOKAŘ 4  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Wanczyk A.
    (TJ Sokol Šternberk)
  • SMEČAŘ 3  
    Hodanová E.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 4  
    Hrdličková H.
    (TJ Ostrava)

Pořadí

EX-Z

EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK UP Olomouc

23

8

8

0

24

3

659

486

6

1

1

0

0

0

8,00

1,356

-

VK Dukla Liberec

19

7

6

1

20

4

572

451

5

1

0

1

0

0

5,00

1,268

-

TJ Ostrava

17

8

5

3

20

10

699

606

4

1

0

2

1

0

2,00

1,154

-

VK Šelmy Brno

16

10

6

4

19

20

814

840

0

4

2

0

1

3

0,95

0,969

-

PVK Olymp Praha

14

7

5

2

18

11

669

580

2

1

2

1

1

0

1,64

1,153

-

VK Královo Pole

9

5

3

2

10

8

401

384

1

2

0

0

1

1

1,25

1,044

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

4

7

2

5

9

19

546

655

0

0

2

0

3

2

0,47

0,834

-

VK Prostějov

4

7

1

6

7

19

507

571

0

1

0

1

2

3

0,37

0,888

-

TJ Sokol Šternberk

4

8

1

7

6

21

527

652

1

0

0

1

1

5

0,29

0,808

-

Volejbal Přerov

4

9

1

8

7

25

586

755

0

1

0

1

2

5

0,28

0,776

-




EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z - 1. část soutěže

Hosté

FMI

KPO

LBR

OLO

OLY

OVA

PRE

PRO

STE

VKB

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek (FMI)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

VK Královo Pole (KPO)

1 - 3

0 - 3

3 - 1

VK Dukla Liberec (LBR)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc (OLO)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

PVK Olymp Praha (OLY)

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 0

TJ Ostrava (OVA)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

Volejbal Přerov (PRE)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VK Prostějov (PRO)

1 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

TJ Sokol Šternberk (STE)

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

VK Šelmy Brno (VKB)

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Nová L.
(VK UP Olomouc)

SMEČAŘ 2  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 1  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 1  
Nováková S.
(VK Brno)
LIBERO 1  
Kolářová L.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Dostálová V.
    (VK Dukla Liberec)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ovečková L.
    (Liberec)
  • BLOKAŘ 3  
    Kohoutová K.
    (VK Dukla Liberec)
  • BLOKAŘ 4  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Wanczyk A.
    (TJ Sokol Šternberk)
  • SMEČAŘ 3  
    Hodanová E.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 4  
    Hrdličková H.
    (TJ Ostrava)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Nová L.
(VK UP Olomouc)

SMEČAŘ 2  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 1  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 1  
Nováková S.
(VK Brno)
LIBERO 1  
Kolářová L.
(VK Dukla Liberec)
LIBERO 2  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 2  
Ovečková L.
(Liberec)
BLOKAŘ 3  
Kohoutová K.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 3  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 4  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 4  
Hrdličková H.
(TJ Ostrava)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Wanczyk A.
(TJ Sokol Šternberk)