UNIQA Extraliga ženy 2020/2021


  • 20.02.2021 - 17:00

    Frýdek-Místek

    Liberec

    0 - 3

    24/26  10/25  15/25

  • 20.02.2021 - 17:00

    Ostrava

    Olymp

    1 - 3

    24/26  22/25  25/23  14/25

  • 20.02.2021 - 17:00

    Olomouc

    VK Brno

    3 - 1

    25/20  25/19  22/25  25/22

  • 20.02.2021 - 17:00

    Prostějov

    Šternberk

    3 - 0

    25/23  25/20  25/14

  • 20.02.2021 - 18:00

    Kr. Pole

    Přerov

    3 - 0

    25/22  25/16  25/14

  • 26.02.2021 - 17:00

    Kr. Pole

    Olomouc

  • 27.02.2021 - 17:00

    Liberec

    Kr. Pole

  • 27.02.2021 - 17:00

    Přerov

    Prostějov

  • 27.02.2021 - 17:00

    Olymp

    Frýdek-Místek

    
20.02.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

Liberec

0 - 3

24/26  10/25  15/25

20.02.2021 - 17:00

Ostrava

Olymp

1 - 3

24/26  22/25  25/23  14/25

20.02.2021 - 17:00

Olomouc

VK Brno

3 - 1

25/20  25/19  22/25  25/22

20.02.2021 - 17:00

Prostějov

Šternberk

3 - 0

25/23  25/20  25/14

20.02.2021 - 18:00

Kr. Pole

Přerov

3 - 0

25/22  25/16  25/14

26.02.2021 - 17:00

Kr. Pole

Olomouc

27.02.2021 - 17:00

Liberec

Kr. Pole

27.02.2021 - 17:00

Přerov

Prostějov

27.02.2021 - 17:00

Olymp

Frýdek-Místek

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#10

GabrielaKopáčová 5,7(342/60)

#6

KatarinaPilepič 5,03(307/61)

#11

NikolaKvapilová 4,91(270/55)

#11

KarinŠunderlíková 4,48(269/60)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#6

NicoleŠmídová 0,67(2/3)

#3

HanaJudlová 0,54(32/59)

#6

KatarinaPilepič 0,49(30/61)

#10

NikolaStümpelová 0,48(29/60)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

VeronikaTrnková 1,34(75/56)

#11

MagdalénaJehlářová 0,95(18/19)

#7

IvaKalusková 0,92(59/64)

#10

KatsiarynaBakowska 0,88(7/8)

#11

MichaelaNečasová 0,81(78/96)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

#15

IvonaMarková 48

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#0

SáraKromerinská 50 %(2/4)

#17

ŠárkaSklenářová 43 %(101/235)

#12

KatrinaZilberman 43 %(92/215)

#17

VeronikaDostálová 43 %(80/187)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#17

MichaelaBrichtová 61 %(14/23)

#3

VeronikaTrnková 58 %(148/253)

#10

NikolaStümpelová 54 %(120/222)

#11

MichaelaNečasová 54 %(160/298)

#18

BarboraPurchartová 51 %(107/211)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Ovečková L.
(Liberec)
LIBERO 1  
Kromerinská S.
(Volejbal Přerov)
  • LIBERO 2  
    Chevalierová A.
    (TJ Ostrava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kašparová P.
    (Ostrava)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Jehlářová M.
    (Volejbal Přerov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kocmanová -.H.A.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Nová L.
    (VK UP Olomouc)
  • SMEČAŘ 4  
    Schlegel M.M.P.
    (VK UP Olomouc)

Pořadí

EX-Z

EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

46

17

15

2

49

10

1411

1101

12

2

1

2

0

0

4,90

1,282

-

PVK Olymp Praha

42

17

15

2

48

18

1555

1259

7

4

4

1

1

0

2,67

1,235

-

VK UP Olomouc

40

17

13

4

44

17

1424

1185

9

3

1

2

1

1

2,59

1,202

-

VK Šelmy Brno

37

18

13

5

41

26

1483

1362

4

7

2

0

2

3

1,58

1,089

-

TJ Ostrava

32

18

10

8

40

28

1535

1435

7

2

1

3

4

1

1,43

1,070

-

VK Královo Pole

26

16

9

7

32

29

1324

1322

3

4

2

1

3

3

1,10

1,002

-

VK Prostějov

13

17

4

13

18

42

1217

1362

1

3

0

1

4

8

0,43

0,894

-

Volejbal Přerov

9

17

3

14

14

46

1066

1397

0

2

1

1

3

10

0,30

0,763

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

7

17

3

14

14

46

1139

1434

1

0

2

0

5

9

0,30

0,794

-

TJ Sokol Šternberk

6

18

1

17

13

51

1229

1526

1

0

0

3

4

10

0,25

0,805

-




EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže

Hosté

FMI

KPO

LBR

OLO

OLY

OVA

PRE

PRO

STE

VKB

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek (FMI)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

VK Královo Pole (KPO)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

1 - 3

VK Dukla Liberec (LBR)

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc (OLO)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

PVK Olymp Praha (OLY)

3 - 2

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TJ Ostrava (OVA)

3 - 0

2 - 3

1 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Volejbal Přerov (PRE)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

VK Prostějov (PRO)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

TJ Sokol Šternberk (STE)

2 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

VK Šelmy Brno (VKB)

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Ovečková L.
(Liberec)
LIBERO 1  
Kromerinská S.
(Volejbal Přerov)
  • LIBERO 2  
    Chevalierová A.
    (TJ Ostrava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kašparová P.
    (Ostrava)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Jehlářová M.
    (Volejbal Přerov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kocmanová -.H.A.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Nová L.
    (VK UP Olomouc)
  • SMEČAŘ 4  
    Schlegel M.M.P.
    (VK UP Olomouc)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Ovečková L.
(Liberec)
LIBERO 1  
Kromerinská S.
(Volejbal Přerov)
LIBERO 2  
Chevalierová A.
(TJ Ostrava)
NAHRÁVAČ 2  
Kašparová P.
(Ostrava)
BLOKAŘ 3  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 3  
Nová L.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 4  
Jehlářová M.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 4  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kocmanová -.H.A.
(PVK Olymp Praha)