UNIQA Extraliga ženy 2020/2021

Soutěž

UNIQA Extraliga ženy 2020/2021 Best players WING SPIKER
HráčOdehránoPodáníPodáníBlokBlokÚtokÚtokPříjemPříjemPořadí
  MS#=/TotSv ind.Sv ind.#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSp ind.Sp ind.#=/TotRc ind.Rc ind.Index

1

Hodanová Eva
(PVK Olymp Praha)

20

77

24

15

19

290

0,0131

0,0131

25

41

0

102

0,0076

0,0076

242

30

28

649

21,8305

21,8305

48

17

31

414

0,1957

0,1957

0,30166

2

Schlegel Mosegui Maria Priscilla
(VK UP Olomouc)

20

72

15

35

22

229

0,0118

0,0118

28

36

0

90

0,0089

0,0089

213

31

45

556

17,741

17,741

58

26

22

448

0,2098

0,2098

0,27742

3

Nová Lucie
(VK UP Olomouc)

20

74

22

15

21

333

0,0136

0,0136

23

32

0

83

0,0073

0,0073

187

33

38

526

16,3194

16,3194

70

61

37

460

0,0739

0,0739

0,27309

4

Fricova Karolina
(VK Prostějov)

20

70

24

16

17

270

0,0133

0,0133

20

30

2

75

0,0065

0,0065

184

50

37

567

11,9753

11,9753

60

20

27

460

0,1978

0,1978

0,24822

5

Janečková Simona
(VK Šelmy Brno)

15

55

22

19

9

186

0,0122

0,0122

24

22

1

66

0,0095

0,0095

143

29

32

408

11,0539

11,0539

24

32

27

309

0,0388

0,0388

0,24672

6

Svobodová Eva
(VK Dukla Liberec)

20

65

19

17

9

202

0,0095

0,0095

16

37

2

73

0,0055

0,0055

161

35

26

437

14,8741

14,8741

30

20

18

312

0,1474

0,1474

0,24408

7

Hrdličková Helena
(TJ Ostrava)

22

83

38

26

20

356

0,0155

0,0155

19

30

0

90

0,0051

0,0051

178

44

59

631

9,8653

9,8653

79

36

26

508

0,2126

0,2126

0,24312

8

Kotlabová Sandra
(Volejbal Přerov)

16

55

17

11

14

181

0,0134

0,0134

16

27

0

55

0,0069

0,0069

146

35

36

431

9,5708

9,5708

30

42

36

325

-0,0338

-0,0338

0,23759

9

Štrbová Andrea
(TJ Ostrava)

22

85

14

32

11

294

0,0067

0,0067

41

34

1

112

0,011

0,011

246

70

67

723

12,8147

12,8147

73

44

28

585

0,1487

0,1487

0,23725

10

Baird Cassidy
(VK Královo Pole)

20

70

21

26

17

199

0,0113

0,0113

22

19

1

58

0,0066

0,0066

134

41

25

436

10,9174

10,9174

49

30

25

391

0,179

0,179

0,23531

11

Pavlíková Denisa
(VK Královo Pole)

21

75

24

26

15

239

0,0112

0,0112

19

24

2

72

0,0055

0,0055

186

53

47

566

11,3958

11,3958

43

27

28

414

0,1401

0,1401

0,23414

12

Komárková Anna
(PVK Olymp Praha)

18

63

18

10

22

238

0,0131

0,0131

14

38

0

85

0,0046

0,0046

121

26

39

355

9,938

9,938

32

19

25

330

0,097

0,097

0,23238

13

Herdova Lucia
(TJ Sokol Šternberk)

20

72

17

23

14

245

0,0098

0,0098

29

28

1

74

0,0092

0,0092

235

75

76

741

8,1619

8,1619

87

34

41

521

0,2246

0,2246

0,22345

14

Emelina Angelina
(VK Dukla Liberec)

17

51

12

3

17

185

0,0115

0,0115

6

27

1

56

0,0024

0,0024

95

18

26

262

9,9275

9,9275

15

17

16

263

0,0646

0,0646

0,22076

15

Polášková Lucie
(Volejbal Přerov)

14

50

9

25

17

146

0,0126

0,0126

12

20

4

56

0,0058

0,0058

99

27

31

345

5,942

5,942

24

22

22

262

0,1183

0,1183

0,21567

16

Bukovská Magdalena
(VK Královo Pole)

17

47

12

31

12

133

0,0083

0,0083

11

22

1

38

0,0038

0,0038

107

29

19

306

9,0621

9,0621

31

25

20

288

0,0937

0,0937

0,20853

17

Oborná Lenka
(TJ Sokol Šternberk)

1

3

0

1

2

8

0,0159

0,0159

1

0

0

1

0,0079

0,0079

5

4

2

23

-0,1304

-0,1304

2

2

1

15

0,0667

0,0667

0,20586

18

Látalová Nikola
(TJ Sokol Šternberk)

21

75

21

18

21

248

0,0128

0,0128

10

25

0

58

0,003

0,003

144

63

53

532

3,9474

3,9474

50

64

44

586

0,0478

0,0478

0,20077

19

Faltínová Klára
(VK Šelmy Brno)

17

51

13

15

2

132

0,0054

0,0054

13

15

2

49

0,0046

0,0046

105

35

16

304

9,0592

9,0592

28

30

15

244

0,0369

0,0369

0,19991

20

Kozubíková Marie
(VK Šelmy Brno)

3

13

1

6

6

33

0,0125

0,0125

4

7

0

13

0,0072

0,0072

21

7

6

78

1,3333

1,3333

9

6

6

74

0,0946

0,0946

0,19853

21

Pavelková Daniela
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

20

71

9

15

12

224

0,0068

0,0068

14

25

1

57

0,0045

0,0045

146

54

39

502

7,496

7,496

52

30

18

368

0,2147

0,2147

0,19845

22

Šulcová Lucie
(VK Dukla Liberec)

14

40

13

7

5

156

0,0091

0,0091

7

14

1

34

0,0035

0,0035

62

21

13

195

5,7436

5,7436

35

9

8

184

0,2717

0,2717

0,19728

23

Sklenářová Šárka
(VK Šelmy Brno)

14

50

7

7

5

136

0,0051

0,0051

13

13

2

34

0,0055

0,0055

43

12

7

161

7,4534

7,4534

28

7

6

164

0,3049

0,3049

0,19524

24

Staňková Romana
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

17

55

7

6

2

134

0,0035

0,0035

12

17

1

53

0,0047

0,0047

117

25

29

380

9,1184

9,1184

14

22

15

156

0,0128

0,0128

0,1939

25

Šotkovská Anna
(VK Dukla Liberec)

19

47

2

0

6

64

0,0029

0,0029

5

13

1

25

0,0018

0,0018

68

16

12

180

10,4444

10,4444

6

5

2

32

0,0937

0,0937

0,19078

26

Michalíková Martina
(VK Prostějov)

14

44

2

11

6

113

0,0038

0,0038

13

21

1

58

0,0062

0,0062

89

22

24

328

5,7683

5,7683

32

17

13

215

0,2512

0,2512

0,18519

27

Borovcová Adéla
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

17

55

12

12

6

133

0,0066

0,0066

13

23

1

50

0,0048

0,0048

99

44

32

378

3,3466

3,3466

58

34

35

399

0,1504

0,1504

0,18178

28

Boušková Šárka
(PVK Olymp Praha)

3

11

0

5

3

30

0,0053

0,0053

3

5

0

14

0,0053

0,0053

36

3

4

82

3,8902

3,8902

16

9

10

90

0,1556

0,1556

0,18082

29

Pluhařová Tereza
(VK Prostějov)

18

51

10

7

8

114

0,0066

0,0066

5

12

1

26

0,0018

0,0018

46

16

20

230

2,2174

2,2174

32

18

8

220

0,2364

0,2364

0,17148

30

Žarnovická Klára
(TJ Ostrava)

2

9

0

8

1

28

0,0024

0,0024

4

7

1

21

0,0096

0,0096

24

7

5

78

1,3846

1,3846

0

1

1

9

-0,1111

-0,1111

0,17061

31

Neumannová Leona
(PVK Olymp Praha)

9

23

3

4

2

61

0,0029

0,0029

4

13

0

26

0,0024

0,0024

27

6

5

91

4,044

4,044

7

15

10

91

0,033

0,033

0,16759

32

Beránková Eva
(VK Šelmy Brno)

1

2

0

1

1

3

0,0082

0,0082

0

0

0

0

0

0

1

1

1

5

-0,4

-0,4

1

1

0

12

0,0833

0,0833

0,16427

33

Honzovičová Julie
(PVK Olymp Praha)

8

14

2

4

4

38

0,0045

0,0045

1

3

0

9

0,0008

0,0008

14

3

6

46

1,5217

1,5217

10

6

9

79

0,1266

0,1266

0,16038

34

Semerádová Šárka
(Volejbal Přerov)

20

46

3

15

1

77

0,0014

0,0014

1

9

0

21

0,0004

0,0004

28

8

11

143

2,8951

2,8951

9

6

15

190

0,0684

0,0684

0,15535

35

Weidenthalerová Aneta
(VK Prostějov)

20

47

7

8

3

77

0,0032

0,0032

2

3

3

9

0,0006

0,0006

16

6

7

65

2,1692

2,1692

9

6

14

82

0,0366

0,0366

0,15089

36

Plešingrová Markéta
(Volejbal Přerov)

14

31

4

6

1

35

0,0027

0,0027

0

0

1

6

0

0

19

13

12

76

-2,4474

-2,4474

8

12

10

95

0,0105

0,0105

0,14834

37

Kuníková Kateřina
(VK Královo Pole)

13

22

3

8

0

44

0,0014

0,0014

2

2

0

9

0,0009

0,0009

10

5

7

46

-0,9565

-0,9565

3

5

6

38

-0,0263

-0,0263

0,14636

38

Bauerová Aneta
(TJ Ostrava)

19

31

2

2

0

18

0,0006

0,0006

0

2

0

2

0

0

2

1

1

17

0

0

1

0

0

17

0,2353

0,2353

0,14105

39

Weissová Jana
(VK Královo Pole)

8

12

0

0

0

15

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

2

0

0

0,14105

40

Látalová Zuzana
(TJ Sokol Šternberk)

3

6

0

0

0

4

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

6

0

0

1

2

0

10

0

0

0,14105

41

Žolnerčíková Karin
(TJ Ostrava)

3

4

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

0

4

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

42

Hobbs Kelsi
(VK Královo Pole)

2

3

0

0

0

5

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

3

3

0

0

0

0

0

0

0,14105

43

Koloničná Saša
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

2

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

0

3

0

0

0

0

0

1

0

0

0,14105

44

Ambrožová Michaela
(VK UP Olomouc)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

45

Beránková Michaela
(VK Šelmy Brno)

6

9

0

1

0

7

0

0

0

3

1

4

0

0

5

3

2

23

0

0

3

4

6

33

-0,0606

-0,0606

0,14093

46

Plačková Alžběta
(PVK Olymp Praha)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

4

-0,25

-0,25

0,14054

Výpočet pořadí

Smečař

pořadí bere v potaz:

  • Index podání (SV ind.): pozitivní podání dělené celkovým počtem bodů (pořadí je k dispozici jen v případě, že hráč podával alespoň jednou za set)

  • Index příjmu (Rc ind.): pozitivní příjmy mínus negativní příjmy děleno celkovým počtem příjmů (pořadí je k dispozici jen v případě, že hráč přijímal nejméně třikrát za set)

  • Index Útoku (Sp ind.): pozitivní útoky mínus negativní útoky dělené celkovým počtem útoků (pořadí je k dispozici jen v případě, že hráč útočil nejméně třikrát za set)

  • Index Bloku (Bl ind.): pozitivní bloky dělené celkovým počtem bodů

Konečné pořadí hráčů je založeno na celkovém "indexu", který určuje vliv hráče na hru. Jinými slovy, vyjadřuje důležitost hráče směrem k pravděpodobnosti vítězství družstva. Tento konečný Index je vypočítaný s ohledem na indexy pro každou herní činnost jednotlivce (sloupeček "IND.") a koeficientem, který indikuje důležitost hráče směrem k pravdepodobnosti vítězství družstva. Každý jednotlivý index je vypočítaný s ohledem na jednotlivé pozitivní a negativní činnosti hráče založené na počtu uhraných bodů družstev a vynásobené koeficientem, který indikuje jak je důležitá činnost konkrétního postu z pohledu pravděpodobnosti úspěchu družstva. Ikony vedle každého sloupce zručnosti poskytují představu o "váze" herních činností ve vztahu k pravděpodobnosti úspěchu družstva. Výpočet konečného indexu bere v potaz i následující kritéria:

  • Minimální počet podání za set:  1

  • Minimální počet příjmů za set:  3

  • Minimální počet útoků za set:  3

Podání

  • # eso

  • / znemožňuje útok

  • = chyba

Příjem

  • # excelentní

  • / neumožňuje útok

  • = chyba

Útok

  • # bodový

  • / zablokovaný

  • = chyba

Blok

  • # boddový

  • / Dotek sítě

  • = chyba

Zadané filtry

  • Minimální počet odehraných utkání:  1